Telefon

+90 530 607 71 68

+90 537 035 34 05

Elektronik Posta Adresi

dreamlandanaokulu@gmail.com

Elektronik Posta Adresi

dreamlandanaokulu@gmail.com

Adres

Yazır Mahallesi Bayavşar Sokak No : 9 Selçuklu / Konya

Kuvars Class

2019 Yılında eğitim hayatına başlayan Dreamland Eğitim Kurumları, Konya’da benzeri nadir görülen yenilikçi bir eğitim vizyonu sunmaktadır. Dünya’da ilgi görmüş ve başarı göstermiş bir sistem olan Montessori, Ekolojik Eğitim Modeli ve Avrupa eğitim sistemini Türk Kültür ile sentezlenmiş haliyle uygulanmaktadır.

Dreamland eğitimi ile çocukların keşif ve merak duygularını destekleyerek, onları kendi kararlarını verebilen, sorumluluk alabilen ve öğrenmekten zevk alan genç bireyler olarak hayata hazırlamak ilk hedefimiz. Deneyimli idarecilerimiz öncülüğünde, Konya’ya getirilen uluslararası bir eğitim programına dâhil olan ve eğitim alan öğretmen kadromuz, uzman psikoloğumuz ve rehberlik servisimizle, çocukların eğitiminden öğretimine, sağlığından beslenmesine kadar her şeyin montessori ve ekolojik eğitim standartlarına ve en önemlisi çocukların doğasına uygun olması için gayret ediyoruz.

Paylaş

ÖN KAYIT BAŞVURUSU

Dreamland Ailesi olarak eğitimlerimize velilerin etkin katılımıyla gerçekleştiriyor, çocukların evleri ile okulları arasında köprü oluşturuyor, ebeveynleriyle hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlayıp hemde okulda öğrenmiş olduğu bilgileri pekiştirerek, anne-baba-çocuk ile arasında köprü oluşturuyoruz.

Başvuru Yap