Telefon

+90 530 607 71 68

+90 537 035 34 05

Elektronik Posta Adresi

dreamlandanaokulu@gmail.com

Elektronik Posta Adresi

dreamlandanaokulu@gmail.com

Adres

Yazır Mahallesi Bayavşar Sokak No : 9 Selçuklu / Konya

event

Organik Beslenme

Konya'nın İlk ve Tek Ekolojik Anaokulu. ‘Organik beslenmek bir ayrıcalık değil, bir ihtiyaçtır.’ Özellikle çocuklar için. Çünkü erken çocukluk dönemi hem zihinsel hem de fiziksel gelişimin en hızlı olduğu dönemdir.

event

Drama Dersleri

Yaratıcı drama; oyun yoluyla öğrenme sanatıdır. Yani çocuklar ya da yetişkinler eğitim sırasında oyun yoluyla bütün kişisel becerilerini ya da hayal güçlerini geliştirirler.

event

Dini Değerler Eğitimi

Değerler, iyi bir karakter yapılanmasının temel taşlarıdır.Doğru kararlara, ideal ve arzu edilen davranış ve yaşam biçimlerine ulaşmada yol göstericidirler. Hayatımıza anlam katan, bizi biz yapan özellikler, değerlerimizdir.

event

Müzik Eğitimi

Dreamland olarak temel müzik eğitimine önem vermekteyiz ve bu sebeple dünya çapında kabul görmüş Orff müzik eğitim sistemini uygulamaktayız. Alman besteci Carl Orff ve dansçı Gunild Keetman tarafından müzik eğitimi temel alınarak geliştirilmiştir.

event

Montessorri Eğitimi

Montessori eğitimi, Maria Montessori tarafından geliştirilmiş bir eğitim modelidir. Dünyada en iyi eğitim modeli olan ve 100 yılı aşkın süredir uygulanan Montessori eğitimi, son zamanlarda ülkemizde de çok sık duyulmaktadır.